Kadra Cyclo Trener

Poznaj nasz zespół
Daniel Paszek - trener / założyciel

Daniel Paszek

Trener główny | założyciel cyclotrener.pl

Trener główny oraz założyciel Platformy Treningowej Cyclo Trener, doświadczony instruktor kolarstwa, menedżer grupy kolarskiej Cyclo Trener Team oraz aktywny zawodnik osiągający sukcesy w ogólnopolskich imprezach kolarskich. Specjalista od szczegółowej analizy danych pochodzących z mierników mocy. Trener posiadający szereg certyfikatów potwierdzających kwalifikacje m.in. Polska Akademia Sportu, Polski Związek Kolarski, Akredytacja Training Peaks Level 2, Training Peaks Power Certification, INSCYD PPD, Inscyd Lactate Testing, Fundamentals of Mountain Bike Power. Autor serii artykułów o zagadnieniu treningowym do magazynu bikeBoard.
Karolina Kozela-Paszek - dietetyk

Karolina Kozela-Paszek

Dietetyk

Dietetyk kliniczny i sportowy z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się zarówno w jednostkach chorobowych, żywieniu dzieci i kobiet w ciąży jak i dietetyce sportowej i suplementacji. Ukończyła międzynarodowe szkolenia w pięciu specjalizacjach. Uczestniczka ogólnopolskich zjazdów i laureatka wyróżnień za specjalny wkład w rozwój dietetyki. Prowadzi zawodników kadry olimpijskiej pływaków, konsultuje kadrę łyżwiarek i prowadzi wielu kolarzy i triathlonowców. Ma za sobą 16 lat kariery sportowej. Kilkukrotnie wygrała Puchar Polski w maratonie mtb oraz wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski.
Piotr Sajdak - trener kolarstwa

Piotr Sajdak

Trener Kolarstwa

Trener Platformy treningowej Cyclo Trener. Czynny zawodnik odnoszący sukcesy w krajowych cyklach Maratonów MTB (wielokrotny zwycięzca w kategorii OPEN). Absolwent studiów Wychowania Fizycznego, Instruktor kolarstwa. Pasjonuje się anatomią oraz fizjologią wysiłku. Na codzień pracuje w salonie rowerowym ciągle rozwijając kolarską pasję. Jego atutem w pracy trenerskiej jest umiejętność łączenia wiedzy teoretycznej z praktyką zdobytą na trasach maratonów.
Katarzyna Pawłowska - Trener Kolarstwa

Katarzyna Pawłowska

Trener Kolarstwa

Trenerka Platformy Treningowej Cyclo Trener. Doświadczona zawodniczka z wieloletnim stażem. Polska kolarka torowa i szosowa, trzykrotna torowa mistrzyni świata, szosowa wicemistrzyni świata w wyścigu drużynowym na czas, mistrzyni Europy. Olimpijka z Londynu. Pierwsza reprezentantka Polski, która została mistrzynią świata w kolarstwie torowym.