Program indywidualny

Profesjonalne wsparcie sportowców
oraz kolarzy amatorów i zawodowców

Trochę historii

Firma Cyclo Trener zajmuje się profesjonalnym wsparciem sportowców oraz kolarzy amatorów i zawodowców od 2011 roku. Założyciel marki Daniel Paszek zaczynał rzemiosło trenerskie na krajowym podwórku, gdzie jego podopieczni stawiali pierwsze kroki na zawodach, takich jak Family Cup, by po kilku latach mógł wspierać podopiecznego w Tour de Pologne, czy gratulować za pierwszych medali na Mistrzostwach Polski MTB. Obecnie możemy pochwalić się, że przygotowaliśmy naszych podopiecznych do startów, prawie na wszystkich kontynentach i do najtrudniejszych wyścigów etapowych MTB na świecie takich jak, Cape Epic (Republika Południowej Afryki), Brasil Ride (Brazylia), Crocodile Trophy (Australia), Iron Bike (Włochy), La Ruta de los Conquistadores (Kostaryka), oraz naszych rodzimych MTB Trophy i Sudety MTB Challenge.

Zobacz w zakładce SPORTOWCY sukcesy, które wspólnie osiągaliśmy z podopiecznymi.

Jak wygląda współpraca

Jeżeli pragniesz podnieść swoje parametry motoryczne, chcesz lepiej czuć się na rowerze, poprawić wyniki na zawodach, czy dobrze wypadać na ustawkach, to dobrze trafiłeś. Sugerujemy rozpoczęcie współpracy od zapoznania się z opisem programu oraz wyborem jednego z nich, następnie złożeniu formularza zamówienia oraz formularza sportowca, w dalszej kolejności będziemy się kontaktować w celu zaproponowania terminu spotkania w formie bezpośredniej, lub jeżeli odległość na to nie będzie pozwalała — w formie video (np. google meet). Do każdego naszego podopiecznego staramy się podejść kompleksowo, stawiamy na otwarte i przyjazne relacje oraz dobrą komunikację pomiędzy trenerem i zawodnikiem. Pierwszy bardzo istotny proces poznawczy zawodnika to określenie jego mocnych i słabych stron, czy stylu życia, który będzie determinował wybór strategii do osiągnięcia wspólnych celów. Kolarstwo to nie tylko marketingowy próg FTP, ale przede wszystkim twoja unikalna fizjologia i fenotyp sportowca. Pracujemy w głównej mierze w środowisku Training Peaks, w oprogramowaniu, które pozwala na dokładny monitoring sportowca poprzez wykres zarządzania formą (Performance Managment Chart), ocenę profilów mocy, czy ocenę wytrzymałości tlenowej poprzez analizę parametrów EF, czy Pw:Hr. Dodatkowo mamy możliwość analizy pozostałych parametrów, takich jak Vlamax, Fatmax, Carbmax, progu AT, czy Vo2max za pomocą testów w programie INSCYD. Współpracując z nami, dajemy gwarancję poprawy parametrów mocy oraz zmianie odczuć treningowych na lepsze (np. więcej zwiększenie generowanej mocy przy niższym poziomie odczuwalnego wysiłku).

Oferujemy 2 programy opieki trenerskiej. W wersji Competition każdy sportowiec otrzymuje dzienniczek treningowy Training Peaks w wersji BASIC oraz przygotowany plan treningu na 14 dni. Dodatkowo otrzymujesz program ćwiczeń na siłowni (lub w domu), porannego rozruchu, czy ćwiczenia relaksujące (joga) oraz wieczorny streching. Więcej szczegółów znajdziesz w ofercie na samym dole strony.
Analizujemy wszystkie ważne treningi, zawody, zwracamy uwagę na to, co poszło dobrze, a co wymaga poprawy. Pod koniec każdego miesiąca, oceniamy ostatnie 4 tygodnie pracy.

Wersja Professional jest rozszerzona o 1 darmowe badanie INSCYD, Training Peaks w wersji PREMIUM oraz nielimitowane korekty w planie.
Do każdej osoby, z którą współpracujemy, podchodzimy w 100% zaangażowani, programy różnią się nakładem czasu, który poświęcamy dla zawodnika.
Nasza kadra trenerska to założyciel Daniel Paszek, Piotr Sajdak (złoty oraz brązowy medalista Mistrzostw Polski Masters M30 w maratonie MTB) oraz Katarzyna Pawłowska (trzykrotna torowa mistrzyni świata, szosowa wicemistrzyni świata w wyścigu drużynowym na czas, mistrzyni Europy). Zobacz nasze pełne kompetencje i kwalifikacje zawodowe w zakładce KADRA.

Dietą, suplementacją i strategią żywieniową zajmuje się małżonka Daniela, mgr. inż. Karolina Kozela- Paszek (Dietetyk kliniczny i sportowy z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się zarówno w jednostkach chorobowych, żywieniu dzieci, kobiet w ciąży, jak i dietetyce sportowej i suplementacji. Ukończyła międzynarodowe szkolenia w pięciu specjalizacjach. Uczestniczka ogólnopolskich zjazdów i laureatka wyróżnień za specjalny wkład w rozwój dietetyki. Prowadzi zawodników kadry olimpijskiej pływaków, konsultuje kadrę łyżwiarek i prowadzi wielu kolarzy i triathlonowców. Ma za sobą 16 lat kariery sportowej. Kilkukrotnie wygrała Puchar Polski w maratonie MTB oraz wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski).

Krok po kroku, rozpoczęcie współpracy

 

 

Krok pierwszy

Zapoznaj się z aktualną ofertą indywidualnego programu treningowego oraz określ, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom oraz celom sportowym.

Krok drugi

Wypełnij formularz zamówienia, kliknij „Zamów” oraz wypełnij formularz sportowca, dzięki temu będziemy mieli pełen dostęp do najważniejszych informacji, aby przygotować się do kolejnego kroku, jakim jest bezpośrednio rozmowa oraz przygotowanie skutecznego planu treningowego.

Krok trzeci

W ciągu 24h od otrzymania zamówienia będziemy się kontaktować (rozmowa bezpośrednio na żywo, telefonicznie lub w formie video w zależności od możliwości). Omówimy, w jaki sposób będziemy współpracować oraz odpowiemy na pozostałe pytania.

Krok czwarty

Kolejnym krokiem będzie przygotowania planu treningowego oraz utworzenie indywidualnego konta w dzienniczku sportowca Training Peaks. Od tego momentu będziemy monitorować Twój trening oraz sprawdzać, czy robisz postępy. Plan będzie dostosowany do stylu życia oraz możliwości czasowych, które posiadasz.

Opis programu

Formularz zamówienia

Nowe pole

14 + 12 =

Administratorem Twoich danych osobowych jest Daniel Paszek Cyclo Trener, z siedzibą Calle Maestro Jose Bermudez 5, 1G35480 Agaete, Las Palmas de Gran Canaria Hiszpania

Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane przez Ciebie za pomocą formularza kontaktowego pytanie. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikiem strony.

Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.

Masz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji o tym jak przetwarzamy dane osobowe znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Formularz sportowca

Złożyłeś zamówienie? Nie zapomnij wypełnić formularza sportowca, ułatwi nam to analizę danych i dobranie odpowiedniego planu treningowego.

Nasza kadra

Daniel Paszek - trener / założyciel

Daniel Paszek

Trener główny

Karolina Kozela-Paszek - dietetyk

Karolina Kozela-Paszek

Trener Dietetyk

Trener kolarstwa Piotr Sajdak

Piotr Sajdak

Trener Kolarstwa

Katarzyna Pawłowska<br />
Trener Kolarstwa

Katarzyna Pawłowska

Trener Kolarstwa